Biuro rachunkowe Poznań to zachwalane oraz doświadczone biuro księgowe, któremu zaufało wielu przedsiębiorców. Cieszy się dobrą renomą, wypracowaną przez wiele lat i zatrudnia najlepszych specjalistów z dziedziny księgowości i doradztwa podatkowego.

Pozwala odciążyć każdego przedsiębiorcę i dać mu gwarancję prawidłowo prowadzonej księgowości. Biuro bilans Poznań zajmuje się podatkami, płacami i ZUSem, księgowością, szkoleniami, a także dokumentacją cen transferowych.

Szczegółowa oferta biura rachunkowego w Poznaniu

Księgowość

Oferta biura rachunkowego w Poznaniu składa się z kilku podstawowych kwestii. Przede wszystkim biuro zajmuje się księgowymi obowiązkami każdego przedsiębiorcy. Specjaliści zatrudnieni w biurze Bilans posiadają obszerną i zawsze aktualną wiedzę z zakresu prawa i prowadzenia działalności gospodarczej. Umiejętnie dobierają formę rozliczania dla każdego przedsiębiorcy działającego w różnej branży. Prowadzą księgi rachunkowe, w których precyzyjnie umieszczają obroty i salda firmy. Pomagają zdecydować się wybór rozliczenia – księga przychodów i rozchodów lub ewidencja ryczałtowa. Księgi przychodów i rozchodów są wypełniane skrupulatnie i kompleksowo, dzięki nim przedsiębiorcy zyskują bezpieczeństwo oraz pewność, że ich dokumenty są w dobrych rękach. Doświadczeni księgowi wiedzą również, komu polecić ewidencję ryczałtową i chętnie podejmują się jej prowadzenia.

Biuro księgowe w Poznaniu zajmuje się również ewidencjonowaniem środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, wyposażenia oraz przebiegu pojazdów. Konsekwentnie kwalifikują środki i nakładają na nie odpowiednie stawki amortyzacyjne. Przygotowują również coroczne sprawozdania finansowe firmy, które pozwalają przedsiębiorcom kontrolować oraz sprawnie rozbudowywać swoje działalności.

Rozliczanie podatkowe

Biuro rachunkowe Poznań to pewność profesjonalnej obsługi księgowej w skład, której wchodzą:

  •       obliczanie miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy
  •       sporządzanie i przesyłanie deklaracji w podatkach dochodowych PIT, CIT i VAT
  •       uczestnictwo w postępowaniach kontrolnych
  •       reprezentacja w urzędach
  •       regularne i aktualne doradztwo podatkowe

Biuro Bilans zajmuje się obsługą podatkową i kompleksowo rozwiązuje wszelkie problemy związane z tą kwestią. Na życzenie klienta pracownicy biura chętnie reprezentują firmę w urzędach i przedstawiają ją w dobrym świetle. Potrafią rzetelnie przygotować niezbędne dokumenty do kontroli lub wizyty w urzędach, a ich szeroka wiedza i odwaga sprawia, że czują się bezpiecznie i komfortowo w urzędowych warunkach.

Płace i ZUS

Biuro rachunkowe Poznań dokładnie przygotowuje listy płac, dzięki którym przedsiębiorcy mają zawsze rzetelnie przygotowane roczne zeznania podatkowe PIT. Otrzymują dokument pozwalający naliczać wynagrodzenie dla pracowników, podatek ZUS oraz podatek dochodowy. Specjaliści z zakresu płac dodatkowo tworzą umowy cywilnoprawne (umowy zlecenie, umowy o dzieło), które są niezbędne dla klienta. Zajmują się wyliczaniem składek ZUS dla właścicieli i pracowników firm, nad którą czuwają. W przypadku większych działalności podejmują się przeliczaniu wpłat na PFRON.

Dokumentacja cen transferowych  

Biuro Bilans oferuje swoim klientom prowadzeniem dokumentacji cen transferowych. Wykształceni księgowi i doradcy z biura pomagają zrozumieć wszystkie przepisy i normy związane z dokumentacją cen transferowych, a także dbają o ich prawidłową realizację.

Szkolenia

Biuro rachunkowe w Poznaniu posiada ofertę skierowaną do osób planujących założenie własnej firmy oraz początkujących przedsiębiorców. W tym celu organizuje przyjemne i wartościowe szkolenia, które pozwalają uzyskać niezbędne wiadomości i potrzebne informacje przy prowadzeniu własnego biznesu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ