Jeżeli hosting, to tylko płatny

0
1618

„Jeżeli nie ma Cię w internecie, to nie istniejesz”, to powiedzenie już dawno stało się prawdą i z roku na rok nabiera coraz większego znaczenia. Nie chodzi tutaj już tylko o modę. Obecność w internecie, to absolutny „must have” współczesnego człowieka.

Co jednak oznacza obecność w internecie? Może mieć ona różne oblicza i zależy do kogo się to pojęcie odnosi. Prywatnie jest to z pewnością posiadanie np. konta w serwisie społecznościowym, udostępnianie zdjęć, a także porozumiewanie się ze znajomymi. Dla biznesu, w zależności od profilu jego działalności, jest to posiadanie kont nie tylko w mediach społecznościowych, kanału na Youtube oraz kont na serwisach branżowych, lecz przede wszystkim strony internetowej. To właśnie strona internetowa jest wizytówką naszej firmy w internecie, i to bez względu na to, czy jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, czy firmą jednoosobową, np. fotografem chcącym pokazać swoje portfolio potencjalnym klientom. Jak taką stronę zrobić? O ile nie jesteśmy webmasterami to mamy dwie drogi.

Hosting dla strony internetowej

Pierwsza to zlecenie utworzenia takiej strony www zewnętrznej firmie. Druga opcja to stworzenie jej w wordpressie. Jest to metoda niewymagająca od nas znajomości kodu. Później taką stronę trzeba opublikować w sieci. I tutaj pojawia się problem hostingu. Jeżeli chcemy myśleć o stronie na poważnie, to myśl o darmowych hostingach powinniśmy wyrzucić do kosza, gdyż posiadają one zbyt mały support oraz mogą zawierać wiele ograniczeń, reklam, a nawet niechcianego oprogramowania. Dlatego lepiej wybrać hosting płatny, który nie posiada tylu ograniczeń oraz przede wszystkim ma dobry support. Gdzie kupić tani hosting dla strony www? Ofert w internecie można znaleźć wiele. Jednak hosting dla strony na wordpressie w kru.pl będzie najlepszym rozwiązaniem. Ceny są bardzo przystępne, wsparcie ze strony supportu stoi na wysokim poziomie, a samo wykupienie usługi jest bardzo proste. Jeżeli więc szukasz dobrego, bezproblemowego, płatnego hostingu wybierz hosting wordpress z kru.pl.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ