Jako, że płatności online stają się coraz bardziej popularne to wiele osób decyduje się też w tej chwili na to, żeby doładowywać telefon w sieci. Nie muszą wówczas pamiętać o tym, by kupić doładowanie. Wystarczy, że dobiorą dla siebie odpowiedni portal, z którego korzystać będą cyklicznie, a wtedy mogą również liczyć na ciekawe bonusy.

Specyfika doładowań online

W serwisie BlueMedia można kupić doładowania dzięki jakim bez trudu opłaci się bieżące zobowiązania wobec operatora komórkowego. W związku z tym, jeśli wiemy, że w najbliższym czasie będziemy chcieli przestać kupować doładowania w sklepach stacjonarnych to powinniśmy się zdecydować na to, co ma do zaoferowania wspomniany serwis. Wystarczy, że się zarejestrujemy, podając swój numer telefonu oraz wskazując, do jakiego operatora on należy. Następnie, wpisać musimy kwotę doładowania, po czym nie pozostanie nic innego jak tylko podać numer konta z jakiego ma zostać ściągnięty przelew. Można też podać numer karty kredytowej. Później należy zaznaczyć, czy jest to jednorazowy przelew, czy też chcemy, by cyklicznie przypominano nam o doładowaniu telefonu. Jeśli ustalimy kwotę i regularnie będzie ona pobierana z naszego konta to możemy spodziewać się, że w krótkim czasie otrzymamy korzystne dla nas bonusy.

Na co można liczyć w ramach regularnego doładowywania telefonu w Internecie?

Regularne doładowywanie telefonu w Internecie wiąże się z tym, że można będzie otrzymać od operatora dodatkowe minuty, smsy, mmsy bądź po prostu automatycznie zostanie zwiększona kwota naszego doładowania. Poza tym, można spodziewać się, że jeśli polecimy serwis dalej i utworzymy sieć kontaktów to także zostanie dla nas uwzględniony bonus. W związku z tym, nie jest dziwne, że coraz więcej osób odchodzi od dokonywania tradycyjnych przelewów, ponieważ widzą one, że niewiele na tym zyskują. W sklepach stacjonarnych nie mogą liczyć na tak indywidualne podejście oraz na skorzystanie z atrakcyjnych promocji. Można wobec tego spodziewać się, że doładowania online będą coraz popularniejsze.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ