Zainteresowanie przesyłkami kurierskimi do Szwajcarii nieustannie rośnie. Coraz więcej osób szuka tanich usług kurierskich, które pozwolą na szybkie wysyłanie przesyłek do tego kraju.

Przesyłki zagraniczne do Szwajcarii

Szwajcaria to piękny, górski kraj, który wyróżniają nie tylko wyjątkowe widoki, ale także wysoki poziom życia. Z tego powodu Szwajcaria to popularne miejsce wyjazdów mieszkańców Unii Europejskiej, w tym także Polaków. Coraz częściej osoby z Polski znajdują zatrudnienie właśnie w Szwajcarii. W związku z tym cały czas poszerzają się także kontakty biznesowe między Polską i Szwajcarią. Co więcej, osoby przebywające na stałe w tym kraju chcą utrzymywać ścisłe kontakty z bliskimi, którzy zostali w rodzinnych stronach. Duża emigracja Polaków wpłynęła również na wzrost zainteresowania usługami kurierskimi. Przesyłki zagraniczne bardzo często wysyłane są właśnie do krajów Europy Zachodniej.

Przesyłki kurierskie

Jeszcze do niedawna przesyłki zagraniczne do Szwajcarii nie były wcale łatwo dostępne. Osoby, które chciały przesłać paczkę do tego kraju, musiały liczyć się z koniecznością ponoszenia bardzo dużych kosztów. Jednorazowe zrealizowanie takiej usługi było rzeczywiście dosyć dużym wydatkiem. Na szczęście w związku z zapotrzebowaniem klientów na rynku pojawiają się nowe usługi. Należy do nich między innymi oferta serwisu LatajacePaczki.pl, który zajmuje się wysyłaniem przesyłek zagranicznych do wszystkich krajów świata i specjalizuje się przede wszystkim w obniżaniu cen takich usług dla klientów indywidualnych. Zaletą portalu jest możliwość szybkiej i dokładnej wyceny paczki, którą chcemy nadać. Jednocześnie od chwili odbioru przesyłki przez kuriera jest ona przez cały czas monitorowana, co gwarantuje brak opóźnień i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Dla klientów indywidualnych i dla firm

Usługi kurierskie dla klientów indywidualnych nie są tanie. Z podobnymi problemami boryka się także wiele firm. Nie wszystkie przedsiębiorstwa wysyłają tak duże ilości przesyłek, że mogą sobie pozwolić na negocjowanie korzystnych umów z dostarczycielami. W porównaniu z oficjalnymi cennikami firm kurierskich, koszty przesyłek za pośrednictwem LatajacePaczki.pl są bardzo przystępne. Jednocześnie serwis korzysta z usług jedynie najlepszych, najbardziej renomowanych dostarczycieli, czyli UPS i TNT – sprawdzonych firm, które posiadają ogromne doświadczenie w realizowaniu przesyłek na całym świecie.

Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest duża elastyczność. Przesyłki zagraniczne mogą być dostarczane przy wykorzystaniu różnych środków transportu. Trzy podstawowe metody to transport lądowy, lotniczy oraz łączony. Każdy klient może wybrać optymalny dla siebie sposób dostarczenia paczki. Jeśli przesyłka jest pilna, a czas odgrywa dużą rolę, najlepszym rozwiązaniem są ekspresowe przesyłki lotnicze, które mogą dotrzeć na miejsce nawet w jedną dobę. Kiedy najważniejszym czynnikiem jest niska cena, sprawdza się wolniejszy i tańszy transport lądowy.

Łatwe nadawanie paczek do Szwajcarii

Dzięki serwisowi LatajacePaczki.pl nadawanie przesyłek jest proste i szybkie. Wszystkie niezbędne formalności załatwia się na stronie internetowej. Wystarczy podanie najważniejszych danych dotyczących przesyłki oraz wyznaczenie terminu, w którym ma zostać odebrana przez kuriera. Nadawca nie musi się martwić żadnymi dodatkowymi formalnościami – wszystkim zajmie się dostarczyciel. Błyskawiczna, automatyczna wycena przesyłki pozwala na łatwe zorientowanie się w dostępnych rozwiązaniach oraz różnych kosztach. Od chwili przekazania paczki kurierowi, jest ona bez przerwy monitorowana. Nieustanne śledzenie przesyłki pozwala na wyeliminowanie wszystkich problemów i potencjalnych późnień.

Wysyłanie tanich przesyłek kurierskich do Szwajcarii jest możliwe. Nadanie takiej paczki nie musi być skomplikowane, ani kosztowne. Korzystne oferty kurierów przeznaczone są nie tylko dla dużych firm, dzięki usługom pośrednika również klienci indywidualni mogą skorzystać z tego typu rozwiązania.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ