Każdego roku mnóstwo osób nieposiadających oszczędności popada w problemy finansowe. Mogą być one spowodowane utratą pracy, złym stanem zdrowia czy też pojawieniem się dziecka. W takich sytuacjach ratunkiem mogą być pożyczki udzielane przez krewnych oraz znajomych, jednak nie każdy posiada takie alternatywne źródła pomocy. Nie każdy z nich chce również korzystać. Neutralnym rozwiązaniem w tym wypadku, jest zatem zadłużenie się w firmie pożyczkowej i wzięcie tzw. chwilówki.

Pierwsza pożyczka bez ponoszenia kosztów

Wzięcie tego typu pożyczki jest bardzo proste, ponieważ wymagane jest minimum dokumentów. Zazwyczaj należy okazać jedynie dowód tożsamości, celem potwierdzenia najważniejszych danych. Następnie wniosek jest weryfikowany, a odpowiedź zazwyczaj jest pozytywna. Takie pożyczki są udzielane nawet osobom, które posiadają już jakieś zadłużenia.

Na jakie profity można natomiast liczyć biorąc pierwszą pożyczkę i czy takowe w ogóle istnieją? Dla nowych klientów firmy pożyczkowe wprowadziły pewną promocję, związaną z wzięciem pierwszej pożyczki za darmo. Co to oznacza dla pożyczkobiorcy? Iż ma on możliwość wzięcia jednorazowo pożyczki bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z oprocentowaniem. Dla przykładu pożyczka wynosi 1000 złotych i taką kwotę musi również zwrócić później osoba zadłużona.

Oczywiście oferta taka jak ta https://www.lendon.pl/pozyczki-pierwsza-za-darmo ma charakter jednorazowy. Tylko pierwsza pożyczka jest udzielana na takich właśnie zasadach, natomiast kolejne wiążą się już z dodatkowymi opłatami, typowymi dla chwilówek.

Ważną kwestią jest również to, iż jeśli pożyczkobiorca nie spłaci swojej pierwszej pożyczki w terminie, wówczas ponosi dodatkowe koszta związane z pożyczką. Musi również liczyć się z dodatkowymi kosztami, czyli odsetkami. Gwarantem skorzystania z takiej promocji jest zatem terminowa spłata zadłużenia.

Jakie są zalety pożyczek online?

Pierwsza pożyczka za darmo, to bardzo kusząca opcja. Jak natomiast zapatrywać się na pozostałe pożyczki online, wiążące się już ze standardowymi kosztami? Posiadają one wiele zalet i są ratunkiem w trudnych sytuacjach.

Jak zostało to wyżej wspomniane, takie pożyczki bardzo często są udzielane również osobom zadłużonym. W przypadku pożyczek udzielanych przez banki, dłużników nie bierze się pod uwagę. Taka forma pożyczki, dla niektórych osób może zatem okazać się jedynym rozwiązaniem.

Minimalne formalności sprawiają, iż pożyczkę można uzyskać w bardzo szybkim tempie. W niektórych firmach weryfikacja wniosku jest wykonywana w ciągu bieżącego dnia, a wypłata pożyczki w kwadrans. Jest to zatem rozwiązanie pomagające w szybkim pozyskaniu środków.

Takie pożyczki są również udzielane bez konieczności wychodzenia z domu. Potrzebny jest do ich pozyskania jedynie internet.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ