W każdym mieszkaniu, a także budynku instalacja wodno-kanalizacyjna jest bardzo istotna. Chociaż nie widać jej gołym okiem, jest ona bardzo użyteczna podczas codziennego użytkowania. Zdarzają się niestety przypadki, w których elementy te Mogą ulec awarii. Dlatego tak ważne jest aby w przypadku pierwszego montażu było to wykonane w sposób solidny i profesjonalny. Jednak nawet wtedy dochodzi do usterek, które będą mogli opanować jedynie zawodowcy. W takim wypadku będzie mogło nam pomóc specjalne pogotowie hydrauliczne. Czym jest oraz jak funkcjonuje?

Przeczytaj też: https://www.zlecenia.pl/blog/pogotowie-hydrauliczne/

Czym jest pogotowie hydrauliczne?

Pogotowie hydrauliczne jest to całodobowy dostęp do zespołu fachowców, którzy w świadczą nam usługę w razie potrzeby. Nie trzeba obawiać się zatem o późną porę, a nawet święto. Podmiot ten specjalizuje się w najpopularniejszych przypadkach usterek hydraulicznych. Naprawy nie zawsze mogą wydawać się szczególnie skomplikowane, ale z pewnością potrzebna jest załatwienie ich najszybszym możliwym tempie.

Czy pogotowie hydrauliczne można wyznać zawsze? 

Pogotowie hydrauliczne powołany jest do niesienia pomocy w sytuacjach nagłych oraz awaryjnych. Może być to na przykład zalane mieszkanie Bądź zagrożenie zniszczenia mienia. Fachowiec wyrusza bowiem w sytuacji, kiedy potrzebna jest szybka i nagła Interwencja. Wiele firm hydraulicznych nie pracuje jednak o każdej porze, a za specjalne wezwanie żąda kosmicznej sumy. Pogotowie hydrauliczne liczy się z nieprzewidzianymi przypadkami, które niesie za sobą los. Pogotowie hydrauliczne jest dostępne całodobowo bez żadnego marudzenia. Są to jednak tylko ludzie, więc tak jak za każdą wykonaną pracę należy im się zapłata. 

Pogotowie hydrauliczne – ile to kosztuje?

Niestety, nie jest aż tak pięknie, by pomoc pogotowia hydraulicznego była bezpłatna. Oto podstawowe ceny, które zapłacimy u hydraulika: 

  • Przetkanie rury – 250 zł
  • Metr kwadratowy ogrzewania podłogowego – 170 – 190 zł.
  • Montaż brodzika –  450 zł
  • Demontaż punktów hydraulicznych – 110 – 130 zł
  • Wymiana zaworów lub syfonu – 150 – 200 zł
  • Naprawa spłuczki – 200 zł
  • Pomoce typu montaż stelaża WC -100 zł (bidetu około 110 – 120 zł)
  • Montaż wanny lub prysznica – 200 zł- 450 zł
  • Wykonanie pionu kanalizacyjnego – 500 – 700 zł. 

Opłatę, jaką pobierają, uzależniają oczywiście od rodzaju i czasochłonności usługi oraz pory dnia, w której ma się ona odbyć.

Zobacz też: http://www.klinikafinansowa.pl/jak-zostac-budowlancem/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ