Pożyczki udzielają banki i instytucje finansowe, mamy coraz więcej możliwości pozyskania dodatkowej gotówki na swoje bieżące wydatki lub też realizację planów i marzeń. Wśród popularnych produktów finansowych dostępne są szybkie pożyczki i zwykłe pożyczki bankowe, to na nie klienci decydują się najczęściej. Różnice pomiędzy nimi są jednak bardzo duże, czego często nie jesteśmy w pełni świadomi.

Mniej formalności, szybki zastrzyk gotówki

To, co wyróżnia wiele instytucji finansowych, to możliwość dopełnienia formalności drogą internetową. W niektórych przypadkach cała procedura odbywa się online, co nie należy do najbezpieczniejszych sposobów na pozyskanie dodatkowych funduszy. Niektóre firmy oferują swoim klientom kredyty online jednak z możliwością podpisania umowy w ich oddziale, co jest związane ze wzrostem bezpieczeństwa i jednocześnie z profesjonalnym podejściem do klienta.

Kredyty online nie wymagają od klienta dopełnienia tak dużej ilości formalności, jak jest to w przypadku banków, które sprawdzają swojego kredytobiorcę bardzo dokładnie. Koniczne jest przedstawienie zaświadczenia o zarobkach i innych zobowiązaniach, a niekiedy również innych dokumentów. To w sposób znaczący wydłuża czas oczekiwania na decyzję. Szybkie kredyty, jak sama nazwa wskazuje, mają klientowi pomóc w możliwie jak najkrótszym czasie. Ilość formalności jest niewielka, wniosek składany jest online, a czas oczekiwania na decyzję jest nawet kilkakrotnie krótszy.

Kredyty online – większe możliwości

Instytucji pozabankowych udzielających kredyty online jest z każdym rokiem coraz więcej. Sami ustalają regulaminy i warunki umowy, sami również tworzą ofertę kredytową dla swoich klientów z uwzględnieniem ich aktualnej sytuacji. Uzyskanie kredytu poza bankiem jest łatwiejsze ze względu nie tylko na mniejszą ilość formalności, ale również na rosnącą konkurencję. Firmy wychodzą klientom naprzeciw, proponują korzystniejsze dla nich warunki, dostosowują się do ich oczekiwań.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ