Na inwestycje w kryptowaluty decyduje się coraz więcej osób. Ta forma inwestycji staje się coraz popularniejsza. Wszystko jednak zaczyna się od zakupu kryptowalut. Osoby chcące zacząć swoją przygodę z kryptowalutami mogą zapytać w jaki sposób można jest nabyć.

Oto krótki poradnik jak kupować na Binance kryptowaluty. Co to Binance? Jest to chińska giełda kryptowalut umożliwiająca właśnie ich zakup lub sprzedaż. Rozpoczęła ona swoje działania w 2017 roku i od tamtej pory zbiera same pozytywne opinie. Najlepiej może o tym świadczyć fakt, iż giełda Binance może pochwalić się już liczbą kilku milionów użytkowników. Jest to giełda przeznaczona jedynie do transakcji kryptowalutami. Nie obsługuje ona walut tradycyjnych.

Rejestracja na giełdzie jest niezwykle prosta. Wystarczy wejść na stronę internetową Binance i wypełnić prosty formularz rejestracyjny. Polega on na podaniu adresu e-mail oraz hasła. Na podany adres otrzymamy maila z linkiem aktywującym konto. Wystarczy w niego kliknąć i już możemy korzystać z wszystkich funkcji giełdy. Ogromną zaletą giełdy Binance jest rozbudowany lecz intuicyjnych interfejs użytkownika.

Jak kupić pierwszego bitcoina?

Aby zakupić kryptowaluty wystarczy wybrać opcję Funds. Następnie określamy jaką kryptowalutę chcemy zakupić oraz wybieramy jeden z trzech rodzajów zleceń: limit, market oraz stop limit. Na koniec klikamy kupuj lub sprzedaj. Oczywiście giełda umożliwia także wpłatę oraz wypłatę coinów. Jeśli chcemy coiny wpłacić wystarczy wybrać konkretną walutę i otrzymamy adres na jaki należy dokonać wpłaty. Podobnie jest w przypadku wypłaty. Wpisujemy adres, na który chcemy przelać środki.

bitcc

Giełda Binance ma bardzo wiele zalet. Jedną z nich są bardzo niska prowizja. Wynosi ona zaledwie 0,1%. W porównaniu z innymi giełdami jest to prowizja niezwykle korzystna. Co więcej, Binance umożliwia korzystanie z konta bez weryfikacji. To opcja przeznaczona dla tych użytkowników, którzy cenią sobie anonimowość. Jest to jednak obwarowane pewnym ograniczeniem. W przypadku konta bez weryfikacji istnieje możliwość wypłaty tylko 2 BTC dziennie.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ